وصیت نامه شهید         

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی وادخلی جنتی

ای نفس مطمئنه بایدخدای.امروزبه یاد خدایت بازآی ودر صف خاص من در آی ودر بهشت من داخل شو.

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و بیاد او که آرام بخش دل های مومنین است و با درود و سلام بر حجت خدا منجی عالم بشریت آنکه با ظهورش بنیان ستم را از صفحه زمین محو خواهد کرد و مظلومان را نجات خواهد داد. با درود و سلام بر الگوی تقوا و نائب واقعی حضرت بقیه الله العظم (عج) درد آشنای محرومان جهان، پیر جماران حضرت روح الله (مدظله العالی) و با درود وسلام برمجروحین و جانبازان انقلاب و جنگ تحمیلی ، دانشجویان دانشگاه شهادت و باسلام بر تمامی خانواده های معظم شهداء ، اسرا ، مفقودین انقلاب وجنگ تحمیلی حق علیه باطل.

نظربه اینکه وصیت کردن بر همه لازم است ، بنده حقیر سید علی موجانی قمی فرزند سید احمد متولد 1348به شماره شناسنامه101931پس از حمد و سپاس خداوند وصیتنامه ام را شروع میکنم ولی ابتدا وصایائی چند از وصیت پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) خطاب به اباذر می نویسم:

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:ای اباذر ، خداوند اهلبیت مرا در میان امت من چون کشتی نوح قرار داده که هر که سوار آن شد نجات یافته و هر کس به آن پشت کرد غرق و هلاک شد. ای اباذر ، بپرهیز که مرگ به هنگام غفلت گریبانت را نگیرد.

بخش اول وصیت من به مردم عزیز است ، بایستی فراموش نکنیم که این انقلاب و جنگ حاصل سالها زحمت و مشقت رهبر عزیز و حاصل خون هزاران شهید گلگون کفن است و از یاد نبریم که در چه دوران سیاه و پلیدی به سر می بردیم و این پیر جماران بود که  با نور هدایتی که از او تابیدن گرفت این انسان های در منجلاب گناه را نجات داد و به صراط مستقیم هدایت نمود. مردم ، مبادا جنگ را فراموش کنید ، همچنان در جبهه ها حضور داشته باشید و مقاوم در صحنه ها بمانید و جنگ را تا رفع فتنه در عالم ادامه دهید و پیر جماران و پسر فاطمه زهرا (س) را تنها نگذارید و بدانید که اسلام پیروز است.

واما بخش دوم وصیت من به پدر و مادرم میباشد که باید متذکر شوم: پدر و مادر عزیز و مهربان و نور چشمم ، امیدوارم که این فرزند کوچکتان را ببخشید و اگر چه من به وظیفه فرزندی خود هرگز عمل نکردم ولی عاجزانه از شما می خواهم که بی احتیاطی های مرا به بزرگواری خود ببخشید و در پیشگاه پروردگار از دست من راضی باشید ، شما از آن موقعی که اذن جهاد بدادید از فرزندتان دست کشیدید و تقدیم خدا نمودید و حالا که این نعمت بزرگ نصیب من شده خوشحال باشید چرا که آرزوی دیرینه من شهادت در راه خدا بوده و همین امر مرا به جبهه کشانید. از سرنوشت من نهراسید زیرا من راه خود را انتخاب کرده ام ، راه من راه همه مبارزان مقدس اسلام و پاکان راه خداست.

پدر و مادرم ، از شما تقاضامندم که طوری صبور و بردبار باشید که منافقین و کفار و دشمنان اسلام دیدن غم را در چهره تان برای همیشه به گور ببرند چرا که شما پدر ومادری هستید که فرزندتان را به پیشگاه خداوند تقدیم نموده اید.

واما چند سخنی دارم با دو برادر عزیزم حسین و مهدی

برادران بزرگوار و مهربانم ، من نمی دانم چگونه از شما ها تشکر و قدردانی کنم شما از اینکه برادرتان این سعادت را پیدا کرده بسیار خوشحال باشید ، چون شب اول شهادتم برایم از شب دامادیم گرانقدرتر است و بهترین راه برای رفتن در محضر خداوند مرگ با سعادت یعنی عزت ابدی شهادت است از شما برادرانم می خواهم که همچون امام حسین (ع)درس شهامت و مکتب شهادت را بیاموزید و تقوا را پیشه خود سازید. از شما خانواده محترم می خواهم که کاری کنید تا قلب امام زمان(عج)از شما راضی و خوشنود باشد و امام امت از داشتن چنین پیروانی افتخار کند. همیشه پیرو راه شهیدان باشید و گول دشمنان را نخورید و همیشه درهر حال به یاد خدا باشید وتقوی را به دیگران یادآوری نمائید و امام را تنها نگذارید و پشتیبان ولایت فقیه باشید. از مردم و انقلاب بخصوص مسئولین آن توقعات بیجا نداشته باشید و آنها را هیچگاه در فشار قرار ندهید و همیشه منتظر باشید وببینید انفلاب وجنگ از شما چه می خواهد و همیشه مطیع اوامر پیر جماران امام امت باشید و مطلب آخر اینکه کلیه وسایل ومسائل مالیم در اختیار پدر ومادرم باشد و هر طور که صلاح میدانید عمل نمایید.

در خاتمه از شما خانواده محترم می خواهم که مرا حلال کنید و از قول من به همه ی دوستان و آشنایان و فامیل سلام برسانید و از آنها برایم حلالیت بطلبید. بخصوص شما پدر ومادر عزیزم مرا حلال کنید.

طنین نعره ام بر پاست مادر               تفنگم بر زمین تنهاست مادر

غریبانه نمردم در بیابان                      سرم بر دامن زهراست مادر

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

از عمر ما بکاه و به عمر رهبر افزا

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

به مجروحین جنگی شفا عنایت فرما

زیارت کربلا نصیب ما بگردان

آمین یا رب العالمین

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

بنده حقیر سید علی موجانی قمی(جلالی)

10/10/1365

وصیت نامه شهید، 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic