بسم الله الرحمن الرحیم

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با سلام به شیر مردان راه خدا که در جبهه ها حماسه می آفرینند و باسلام بر تمامی خانواده های معظم شهدا و با سلام خدمت رزمندگان ، مجروحین و معلولین انقلاب و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسلامی و با سلام بر پدر و مادر و برادران عزیزم ، سلامتی شما عزیزان را از خداوند تبارک و تعالی خواستارم و امیدوارم همیشه در کارهایتان موفق باشید و از فرزنتان راضی باشید و کم لطفی های مرا به بزرگی خودتان ببخشید و دعاگوی امام و رزمندگان اسلام باشید.

بزرگترین صفات زیبا و بارز انسانی ، ایثار و از خود گذشتگی است ، آن هم در راه اسلام و قرآن عزیز ، آنهایی که دین اسلام را افیون جامعه می دانستند خوب پی برده بودند که اسلام با عقیده قبول شهادت و جانفشانی کردن ، انسان هایی ساخته ، طراز اول ، ایثارگر و جانفشان که همیشه پیروز هستند ، انسانهایی ساخته که خداوند از بدو خلقت همان را می خواست . چرا خداوند به فرشتگان گفت که آدم را سجده کنید، به خاطر همین انسان های مخلص که ما الان در جبهه های نور میبینیم ، به خاطر حضرت علی (ع) و امام حسین (ع) که نمونه شجاعت و ایثار و مظلومیت بودند.نه به خاطر آدمک هایی که آلوده به گناه و فساد هستند و راه رفتن آنها بر روی زمین موجب آلودگی وفساد است.

ملاحظه کنید امروز سپاهیان اسلام که مبارزند و سلحشور ، چگونه جانفشانی می کنند و با آرزوی شهادت ، جان بر کف نهاده اند و در میدان های جنگ بر علیه دشمن خصم زبون مبارزه می کنند ، آری اسلام اینگونه انسانها را می پروراند و دوست دارد.

مادر جان فرزندت با عزمی آهنین و با دلی فولادین در نبرد حق علیه باطل صدای رعد آسای الله اکبر رزمندگان اسلام را که همه جا طنین انداز است ، می شنود و با آنان همسنگر شده است و بدانید که خدای بزرگ پشتیبان ماست.

مادر جان، از سرنوشت من نهراسید زیرا من راه خود را انتخاب کرده ام . راه من راه همه مبارزان مقدس اسلام و پاکان راه خدا است. و از خدای بزرگ تقاضای عاجزانه دارم که به این بنده حقیرش لطف بنمایید و من را جزء کوچکترین رزمندگان راهش قرار دهد و عاقبت سعادت در این راه را که همانا شهادت و آرزوی دیرینه ام می باشد نصیبم گرداند و ان شا الله خواهم رسید.ان شا الله تعالی....

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

ارادتمند و فرزند شما از جبهه های نور علیه ظلمت

سید علی موجانی قمی

31/5/1365

 

نامه ها، 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات