صفات نیکو شهید از زبان برادرش

لغات و کلمات از وصف شهدای ما عاجز مانده اند و در غم فراق آنها سوگ جاودان سر داده اند . به راستی عظمت و بزرگی آنان در قالب کدام جمله می گنجد در حالی که این دنیای بزرگ تحمل عظمت و بزرگی آنان را نداشته است.

بنده سید مهدی موجانی قمی به عنوان برادر کوچک خانواده با قلبی مالآمال از تاثر کمترین بهره را از محضر برادر بزرگوارم شهید سید علی موجانی قمی برده ام.

ایشان نه تنها برای ما برادرانش بلکه برای همه فامیل  الگوی اخلاقی و اعتقادی بود. رفتار و کردار او سرشار از آموزه های اسلامی بود.

روحیه ی صبر و ایثار را به کمال رسانده بود و همیشه به سادگی از وسایل و امکانات خود انفاق می نمود و به هیچ نحو وابسته به مادیات دنیا نبود.

شهید بزرگوار همیشه در کارهای منزل به مادرمان کمک میکرد و در بیرون خانه کمک حال پدر بزرگوارمان بود.

تبصم همیشگی بر لبهایش میراث مکارم اخلاق نبوی(ص)در این سلاله پاکش بود.

لحن شیرین در بیان او زبان زد همگان بود به طوری که این اخلاق حسنه و بیان نیکو ، به گفته ی همرزمانش ، عامل محوریت شهید بزرگوار در بین دوستان و رزمندگان جبهه های حق بوده است.

روز شهادت اخوی بزرگوارم ، سخت ترین روز عمر بنده و خانواده ما بوده است. مسئولیت ادامه راه حق این شهید بزرگوار و سایر شهیدان عزیز دم مسیحایی در حیات رو به موت خانواده ما بوده که ان شا الله با تمام توان در آن ثابت قدم بوده ، هستیم و خواهیم بود.

به امید شفاعت این عزیزان در وادی محشر

ان شاالله....

شهید در بیان برادران، 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات