تجلیل از پدر شهید سید علی موجانی قمی با حضور استاندار و شهردار قم


مراسم افتتاح پل و زیرگذر بعثت یكی از ۹ تقاطع غیر همسطح پیش‌بینی شده در بلوار معنوی پیامبر اعظم(ص) شنبه شب با حضور استاندار، شهردار و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار قم، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهری و مردم قم در محل پروژه با تجلیل از خانواده معظم شهدا برگزار شد.
در این مراسم محمد تقی نادعلی مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری قم، ولی‌الله بیاتی نائب رئیس شورای شهر قم، امیرآبادی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، دلبری شهردار قم و حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی‌منش استاندار قم سخنرانی كردند.

محمد دلبری شهردار قم، با بیان اینکه با وجود بار ترافیکی سنگین در محل اجرای زیرگذر بعثت، با تلاش شبانه‌روزی شهرداری‌ منطقه و سازمان عمران و نوسازی، شاهد اجرای آن بودیم اظهار کرد: هدف تمام پرسنل شهرداری، خدمت به مردم با اتکا به توصیه‌های رهبری است.

شهردار قم گفت: مدیریت شهری قم با رویکرد و چشم‌انداز روشنی در عمران و آبادانی قم به افق ۱۴۰۴ می‌اندیشد؛ درصدد هستیم در سند چشم‌انداز افق ۱۴۰۴، مشارکت مردمی را بیش از گذشته داشته باشیم زیرا شهرداری نهادی مردمی و متعلق به مردم است.

در پایان این مراسم نیز حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی‌منش، استاندار قم، طی سخنانی گفت: امروز شهرداری قم به شهادت این‌جانب و همه مسئولان و دستگاه‌های استان، به طور سیستماتیک و با مدیریتی منسجم و نیز برنامه‌ریزی دقیق کارهایش را به پیش می‌برد.

وی ضمن قدردانی از مقام والای شهداء 8 سال جنگ تحمیلی و زحمات و صبوری های خانواده های معظم ایشان ، خانواده های شهدا را اسوه مقاومت در عصر حاضر دانستند. در ادامه این مراسم ضمن دعوت از حاج سید احمد موجانی پدر بزرگوار شهید سید علی موجانی تقدیر و تجلیل ویژه ای از این عزیز صورت گرفت.


تجلیل از چهار نفر از دست‌اندركاران اجرای پروژه یعنی علیرضا رشیدی نژاد معاون عمرانی سازمان عمران و نوسازی شهرداری قم،حمید خسروی كارشناس ناظر پروژه، رضا احمد گل ناظر مقیم پروژه و محمد بیات معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری منطقه یك پایان‌بخش مراسم بود.

در انتها نیز با حضور استاندار و شهردار قم زیرگذر و پل بعثت افتتاح شد.

گفتنی است پروژه پل بعثت یكی از هفت تقاطع غیر همسطح بلوار پیامبر اعظم(ص) است و همانطور كه می‌دانیم این بلوار، مسیری مستقیم را در اختیار زائران حرم مطهر فاطمه معصومه(س) برای رسیدن به جمكران در اختیار آنها می‌گذارد؛ یكی از تقاطع‌های این بلوار با ۳۰ متری هنرستان یا همان بلوار بسیج است كه سمت ۴۵ متری صدوق و سالاریه تا میدان بسیج امتداد دارد و از آنجا تا گلزار شهدا ادامه می‌یابد كه ۱۵ میلیارد تومان برای پل زیرگذر بعثت یعنی محل تقاطع این دو مسیر هزینه شده است.

این پروژه در تسهیل رفت و آمد و عبور و مرور موثر بوده و وضعیت ترافیكی این بخش را بهبود می‌بخشد به همین دلیل عملیات اجرایی آن از سال ۸۹ كه عملیات احداث بلوار پیامبر اعظم(ص) صورت می‌گرفت آغاز و سازه اصلی آن احداث شد.

 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic